Vitrulan cam tekstili boyanabilir duvar kaplamaları Modellerimiz Stoklarımızda


Alman ürünü Vitrulan Classic Plus cam tekstili yüzeyi boyanabilir duvar kaplamaları modellerimiz yüksek kalitesinde sağlık belgelidir bin derece sıcaklıkta eritilen camın işlenerek işlemleri sonrasında tekstil hale getirilerek örgü halinde sarılarak rulo halinde sargı haline getirilerek ambalajlanır. Vitrulan yapıştırıcısının ulama öncesi doğrudan duvar yüzeyine büyük ip rulosuyla uygulanarak işlenir işlem sırasında ek birleşim noktalarının inceden desen noktalarını bir birine denk getirilerek tamamlanır,systexx vitrulan yüzeyi ortam sıcaklığına göre ortalama 24 saat kuruması sonrası ilk 2 kat silikonlu markalı boyalarla boyanması yapılır. Vitrulan alev almaz kolay yırtılmaz ve kesinlikle rutubet ve küf oluşturmaz çok uzun ömürlü dür.

2 model ölçülerdedir ince ve orta desenli ince gramajlı modeli Eni 100 cm x Boyu 50 mt Rulo 50 M2,)

(Kalın gramajlı modeller Eni 100 cm x Boyu 30 mt Rulo 30 M2,

vitrulan ambalajı

Vitrulan Classic Plus 150

Vitrulan Classic Plus _117

Vitrulan Classic Plus- 150

Vitrulan Classic Plus,103

Vitrulan Classic Plus,117

Vitrulan Classic Plus.103

Vitrulan Classic Plus.109

Vitrulan classic plus.131

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.