Marburg Markası. Ürün Fazlası Boyanabilir Ürünlerimiz indirimde


iş yerleri ve ev duvarları modelleri Kaliteli Üzeri Boyanabilir uygulaması sonrası 2 kat su bazlı boyası atılarak yıllar boyunca boya ihtiyacı duymadan silinebilir ve tekrar üzerine 10 kat boya yapılabilir

Özelliğindedir,

Boyanabilir Yüzeyi Kabart malı Dokulu, Boyanabilir zemini Non woven Tabanlıdır

Eski ve yağlı boyalı duvar yüzeylerinde Astar çekilmesi Önerilir, Eski yüzeyli boya Kabarmalarını önler ve gizlemesini sağlar,

Tavan duvar zemini için de kullanılır Tavan alçıların da hata ve dalgalı yüzeyleri kapatır.

Rulo Ebat. 25,x 1,06 m 26,5 M2. 1 rulo 25 mtr kare Alan Kaplar

Rulo Fiyatı:290 TL Den İndirimli Fiyatı.230 TL Toptan Alımlarda Teklif isteyiniz

stoklarımız sınırlı sayıdadır Bayilerimize Toptan ürün Alımlarda İndirim Uygulanacaktır

9785 Marburg

9741 Marburg

9841-Marburg

9785-Marburg

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.