Porta nuova italyan katalog ürünleri Yenilendi Stoklarımıza girmiştir


İtalyan Marka Porta nuova duvar kağıdı ürünlerimiz yenilendi katalog içerisindeki desen ve modellerin birçoğu yeni model desen ve doku yüzeyi değişmiştir,Zambaiti parati marka Porta nuova Kalitesi yeni model yüzey dokusu kabartmalı ve işlemeli dokularda üretilmiştir. Desen dokusu Konbinisine göre üretilmiştir. Kalın gramajlı dokuda doku yüzeyi işlemeli doku yüzeyi ser darbelere karşı dayanıklıdır. Porta nuova kalitesi ithal duvar kağıtları arasında en yeni model ve en kaliteli dokularda üretilmiştir Porta nuova, Silmesi kolaydır.Porta nuova duvara uygulaması çok kolaydır eski duvar yüzeyindeki alçı ve boya hatalarını gizler kapatmasında yardımcı olur. Porta nuova döşeme sonrası 2 ek birleşim yerleri kesinlikle belli olmaz. Porta nuova uygulama alanları tüm kullanım mekanlarda uygulama yapılabilir.

Ebatı:0,53cm,X 10,05m.

Bayilikler verilecektir

8602 Porta nuova

8603 Porta nuova

8604 Porta nuova

8605 Porta nuova

8677 Porta nuova

8678 Porta nuova

8667 Porta nuova

8668 Porta nuova

8654 Porta nuova

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.