adawall ada kids çocuk odası duvar kağıdı modellerimiz Non woven tabanlı özelliğinde bebek ve çocuk odaları yeni modelimiz Yüksek kalitesinde stoklarımızda


Çocuk odaları duvar kağıdı modellerimiz Yeni serisi stoklarımız tamamlanmıştır Yüksek kalitesinde adawall ada kids bebek ve çocuk odaları modelleri bebek ve çocuk sağlığı düşünülerek üretilmiştir ada kids yerli üretim ithal malzemesi bebek odalarında tüm kon sete uyumlu ustaların kolaylıkla uygulayabileceği modeli işçilik uygulaması kolay ve ek yerleri hiç belli olmayan modeli. yıldızlı, arabalı, uçaklı, bulutlu, fosforlu duvar kağıtları, gece yanan ışık veren yıldızlı-tavan ve duvar modelleri desen ve modeller tek duvar fon şeklinde bebek odaları şeklinde 4 duvarı uygulanabilir Fon yanında kendi düz desensiz modeliyle odanın tamamını uygulayabilirsiniz (ada Kids Eni: 1.06 m Rol Boy: 10 m)Bayilikler verilecektir

adawall ada kids-8912-1

8912-1

adawall-ada kids-8904-1

8904-1

adawall-ada-kids 8909-2

8909-2

adawall-ada kids-8920-1

8920-1

adawall ada kids-8930-1-yıldızlı

Koçak Dİzayn

22 yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz. Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı, estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz. ankara duvar kağıdı yetkili bayililerimiz ile hizmetinizdeyiz. Amacımız kaliteli, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşterii memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğumuz yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Ücretsİz Teslİmat

Sipariş etmiş olduğunuz duvar kağıdı ve cam tekstil ürünleri Türkiye'nin neresinde olursanız olun iki gün içinde adresinize teslim edilir. 20 rulo ve üzeri alımlarda hangi bir ücret talep edilmez. Müşterilerimiz ambalajından çıkarılmamış duvar kağıtlarını satın aldıktan sonra 10 gün içerisinde teslim edebilirler.Koçak Dizayn Ürün ve Hizmette sınır tanımaz. ankara duvar kağıdı konusunda uzman ve kaliteli ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Yenİ Sezon Ürünler

2020-2021 katalogları mağazamıza gelmiştir.Avrupa'dan ithal duvar kağıtları ile yaşam ve çalışma alanlarınıza renk katmak için daha fazla beklemeyin. ankara duvar kağıtları Renkli ürün seçeneklerimizle sizleri mağazalarımıza bekliyoruz.

Ücretsİz Teslİmat

20 rulo ve üzeri alımlarda tüm Türkiye'ye ücretsiz teslimat. Detaylar için bizlere ulaşınız

Bİze Ulaşın

Adres: Öveçler 4.Cad No:17/D Dikmen
Tel: 0312 472 35 38 - 0538 562 57 57
Email: Bilgi@kocakdizayn.com

İthal Ürünler

Binlerce en yeni ve 1.sınıf kalite ithal duvar kağıtlarını garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.